به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا سلیمانی ظهر پنجشنبه در مسجد جعفری صومعه سرا در جمع بسیجیان این شهرستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک موهبت الهی است که به ملت ایران ارزانی داده شد، گفت: گیلان از همان ابتدا اسلام و مذهب تشیع را پذیرفت و مردم این خطه به ولایتمداری معروف هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه تمدن غرب با آزادی جهان اسلام از زیر سلطه غرب و مستکبران نابود می‌شود، بیان کرد: موفقیت‌های زیادی را طی این سال‌ها در پی اطاعت از فرامین رهبری به دست آوردیم و در این زمینه الگوی دنیا شدیم.

سردار سلیمانی با بیان اینکه در زمینه اقتصاد مقاومتی نسخه‌های بانک جهانی در کشور پیاده شده است، گفت: اقتصاد لیبرالی، تولید فقر و تولید ثروت‌های باد آورده و فاصله طبقاتی را در پی دارد و مسیر غلطی است لذا باید از ظرفیت‌های داخلی بیشتر بهره ببریم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه با وجود همه زیرساخت‌های موجود در نظام اما اقتصاد کشور مبتنی بر قوانین اسلامی نیست، بیان کرد: باید تلاش کنیم مردم وارد صحنه شوند و اقتصاد خانه دارها فعال شود تا به اقتصاد مقاومتی مردم سالار دست یابیم.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ۱۴۰۰ و لزوم مشارکت گسترده مردم و قوی‌تر کردن کشور، عنوان کرد: باید با انتخاب درست و مشارکت حداکثری در سال جاری شاهد اتفاقات بزرگ و نوید بخش باشیم.

سردار سلیمانی با تاکید بر حضور مردم گیلان و مشارکت حداکثری در انتخابات، اظهار کرد: دشمن در رسانه‌ها این گونه القا می‌کند که حضور مردم در انتخابات تأثیر ندارد اما حضور گسترده و آگاهانه نقش مهمی در آینده کشور دارد.