به گزارش خبرنگار مهر، میثم کیانی فرد عصر پنجشنبه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه صومعه سرا با اشاره به رکود اقتصادی، کسری بودجه و کاهش چشمگیر درآمد شهرداری‌های کشور با توجه به ویروس کرونا، اظهار کرد: متأسفانه در پرداخت حقوق پرسنل با مشکل مواجه هستیم.

وی در ادامه با اشاره به برخی اقدامات و پروژه‌های در دست اجرای شهرداری صومعه سرا، تصریح کرد: هشت کیلومتر از معابر شهری در قالب ۴ کوچه در دست آسفالت و روکش است.

کیانی فرد در ادامه به زیبا سازی مبلمان شهری اشاره کرد و افزود: رنگ‌آمیزی جداول، روشنایی معابر اصلی و راه‌اندازی برج نور پارک ابریشم از جمله برنامه‌های در حال اجرای شهرداری است.

شهردار صومعه سرا با اشاره به موضوع پسماند و تفکیک زباله از مبدا، گفت: از همه شهروندان می‌خواهیم با اطلاع رسانی که از نهاد شهرداری در چند روز آینده انجام می‌شود زباله‌های خود را رأس ساعت اعلام شده در محل مورد نظر برای حفظ و نظافت شهری قرار داده و با مجموعه شهرداری همکاری لازم را انجام دهند.

وی با بیان اینکه ناوگان خودروهای سبک شهرداری صومعه سرا به روز رسانی شده است، افزود: برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان چندین دستگاه خودرو خریداری و به ناوگان حمل و نقل، آتش نشانی و جمع آوری زباله شهرداری صومعه سرا اضافه شده است.

کیانی فرد با اشاره به اینکه ساختمان آتش نشانی شماره ۲ به سقف بندی رسیده است، تصریح کرد: تا پایان امسال ایستگاه شماره ۲ به بهره برداری می‌رسد.

شهردار صومعه سرا در ادامه به سد معبرها و اعتراضات مردمی اشاره کرد و افزود: درصدد هستیم بازارچه در این شهرستان برای رفع سد معبر راه اندازی کنیم و همه دستفروشان را به آن مکان انتقال دهیم.