به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جهانبخش آرمان ظهر سه شنبه در نشست هم اندیشی به مناسبت در پیش بودن نخستین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: باید در راستای پاسداری از انقلاب و دستاوردهای این نظام گام‌های مهم و اساسی برداریم.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا تصریح کرد: نهم دی ماه یادآور حماسه بزرگ ملت ایران در عبور از فتنه‌ای سنگین و میثاق ناگسستنی امت مؤمن با رهبر انقلاب و ورق دیگری از تاریخ پر افتخار انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

سرهنگ آرمان با بیان اینکه برنامه‌های امسال با شعار «ما قوی هستیم» برگزار خواهد شد، گفت: نمایش قدرت در عرصه‌های مختلف دفاع سخت و توان و قدرت بازدارندگی ایران اسلامی از مهم‌ترین اهداف انتخاب این شعار برای برنامه‌های امسال است.

وی با اشاره به در پیش بودن نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، گفت: سردار سلیمانی همه تهدیدهای علیه نظام و انقلاب اسلامی را به یک فرصت تبدیل کرد.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا در ادامه به ترور دانشمند هسته‌ای و سردار سلیمانی اشاره و تاکید کرد: سپاه و بسیجیان و غیور مردان این سرزمین انتقام سخت و راهبردی را از دشمنان نظام و انقلاب خواهند گرفت.